Kategorijos

C6-0 Kompozitinis

Raketos variklis C6-0 kompozitinis su dagtimi. Šią prekę parduodame asmenims nuo 18 metų. Ši prekė nesiunčiama kurjerių paštu, ją galima įsigyti tik mūsų parduotuvėse.

Daugiau detalių

M4-0020

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Atgal
Toliau

Šią prekę parduodame asmenims nuo 18 metų. 

Raketos variklis C6-0 kompozitinis. Komplekte variklis ir viena dagtis. Kokį variklį pasirinkti, dažniausiai yra nurodyta raketos instrukcijoje. Tipinis variklio kodas susideda iš raidės ir dviejų skaitmenų atskirtų brūkšneliu. Raidė žymi impulso stiprumą (N/s). ("A" raide pažymėti varikliai sukuria 1,25-2,50N/s stiprumo impulsą, "B" raide pažymėti varikliai sukuria 2,51-5,00N/s stiprumo impulsą, "C" raide pažymėti varikliai sukuria 5,01-10,00N/s stiprumo impulsą, "D" raide pažymėti varikliai sukuria 10,01-20,00N/s stiprumo impulsą). Skaičius šalia raidės nurodo visą variklio sukuriamą trauką (N), o skaičius po brūkšnelio uždelsimą (s). Uždelsimas, tai per kokį laiką, po to kai išdega variklis, suveikia parako užtaisas išskleidžiantis parašiutą. Lengviems modeliams uždelsimo laikas turi būti ilgesnis, o sunkiems trumpesnis.

Saugumo instrukcija:

Raketų variklius parduodame asmenims nuo 18 metų. Raketų variklius galima nauduoti tik raketose ir lėktuvose, pagamintuose iš lengvų medžiagų (popierius, medis, plastikas arba guma). Modelių konstrukcijoje negalima nauduoti metalinių detalių. Negalima išnauduotą variklą bandyti užtaisyti iš naujo. Raketų modeliai turi būti aprūtinti parašiutais, arba medžiagine juosta, norint išvengti sužalojimų raketai leidžiantis žemyn. Taip pat parašiutas padės išvengti modelio gedimo nusileidžiant. Leisti modelį reikia toli nuo pastatų. Negalima modelio leisti nuo sausos žolės ir kito lengvai užsidegančio paviršiaus. Paleidimo aikštelės diametras turi būti mažiausiai 1/4 skrydžio aukščio. Neleiskite modelio per didelį vėją. Skrydžio trajektorija turi būti laisva nuo medžių šakų, elektros linijos laidų ir kitų kiūčių. Raketos paleidimas: įstatykite padegamą dagtį į variklį ir uždegę dagties galą atsitraukite nuo raketos mažiausiai penkis metrus. Dagties degimo laikas 3-5s. Jei raketa po padegimo nesuveikė, palaukite mažiausiai 3 minutes ir tik po to ieškokite galimų gedimų, po patikrinimo bandykite dar kartą. Nenauduokite pažeistų, deformuotų ar kitaip sugadintų variklių, radus tokį variklį sunaikinkite imerkdami jį į vandenį. Variklius laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Varikliai savo sudėtyje turi sprogstamūjų medžiagų, todėl nelaikykite aukštesnėje kaip 50°C temperatūroje. Nemeskite į ugnį.

Techniniai duomenys:

Parakas: kompozitinis,
Impulso stiprumas: 10N/s,
Sukuriama trauka: 6,0N,
Veikimo laikas: 1,6s,
Uždelsimas: 0s,
Išmatavimai: Ø18x70mm,
Svoris: 22g.

Krepšelis  

Nėra prekių

0,00€ Pristatymas
0,00€ Mokesčiai
0,00€ Viso

Kaina su PVM

Atsiskaityti

Naujienlaiškis

PayPal

TESt"; ?>